افزایش مسافران نوروزی با وجود برودت هوا در اهر

افزایش مسافران نوروزی با وجود برودت هوا در اهر

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر حسن باقرپور ، اظهار داشت: دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اهر با تمام امکانات موجود آماده پذیرایی و استقبال از گردشگران و میهمانان نوروزی است.

وی با اشاره به اینکه رضایتمندی میهمانان و مسافران نوروزی در اولویت کاری قرارگرفته است، افزود: مرکز اطلاع‌رسانی گردشگری شهرستان اهر در ورودی شهر اهر از سمت تبریز و جنب پلیس‌راه جاده اهر – تبریز نسبت به راهنمایی مسافرین و گردشگران به‌صورت تمام‌وقت انجام‌وظیفه می‌کند.

باقرپور همچنین گفت: اکنون باوجود وضعیت نامناسب آب و هوایی در منطقه و برودت هوا، میزان ورودی گردشگران و مسافران نوروزی به شهرستان اهر افزایش چشمگیری داشته است.

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اهر ادامه داد: موزه ادب و عرفان اهر همه‌روزه به‌ویژه در ایام تعطیلات نوروزی از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب به‌طور یکسره برای بازدید عموم مردم بخصوص گردشگران و مسافرین نوروزی دایر است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اهر در پایان یادآور شد: مراکز اقامتی ازجمله هتل، مسافرخانه‌ها، مهمانسراها و خانه معلم اهر برای اسکان گردشگران و مسافرین آماده‌شده و در صورت مراجعه می‌توانند از خدمات رفاهی این شهرستان بهره‌مند شوند

کپی رایت © 2024 جلفا. حقوق انتشار محفوظ است.